درباره ما

گروه نرم افزاری مرسنت

گروه نرم افزاری مرسنت (به انگلیسی Mersent) که در واقع زیر گروه شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا با شماره ثبت 14698 در زمینه تهیه و تولید نرم افزار فعالیت می کند.


تاریخچه مرسنت

هیأت مؤسس شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا با اتکا به تجارب، دانش فنی و اندوخته های علمی خود طی سالیان متمادی، بصورت متوالی در زمینه های مختلف اعم از مدیریت آی تی، تجزیه و تحلیل، طراحی، معماری، تولید و پیاده سازی پروژه های مختلف سیستم های مالی، اداری، صنعتی و فروشگاهی و سیستم های مبتنی بر بارکد، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، صنعتی و حسابداری، طراحی وب سایت، تعمییرات سخت افزار و مونتاژ رایانه و صدها توانائی های مختلف دیگر، گردهم آمده و پایه های گروه نرم افزاری مرسنت را بنا نهادند تا با شناسایی مشکلات در عرصه کسب و کار و ارائه راه حل های مبتنی بر فن آوری اطلاعات و پیاده سازی طرح های اتوماسیون جدید و هوشمند با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و دستاورد های روز دنیا، در خدمت جامعه رو به ترقی کشور عزیزمان باشد.


فعالیت

شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا با چشم انداز ایجاد یک شرکت دانش بنیان، کسب درآمد از طریق دانش و علم، روش های کسب درآمد از طریق پژوهش، تحقیق و استفاده از افراد تحصیل کرده دانشگاهی در هر مقطع و استفاده از روش های علمی در حل مسائل و تولیدات با شعار "هرکجای دنیا که باشید همکار ما باشید" پایه گذاری شد.

به همین خاطر شرکت شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا توسط هیأت مؤسس تحت شماره 14698 و شناسه ملی 14007463385 در اداره ثبت شرکت های ایران، با هدف فعاليت در زمينه طراحی، تولید، توزیع، اجرا و پشتیبانی کلیه نرم افزارهای مربوط به اتوماسیون اداری، صنعتی و حسابداری و همچنین تولید، پیاده سازی تعمیر، خرید و فروش کلیه قطعات سخت افزار رایانه ای و مشاوره در زمینه آی تی از تاریخ ثبت به مدت نامحدود بنيان گذاشته شد.

در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی در زمینه های سیستم های خیریه، سیستم مشاورین املاک، سیستم مدیریت نمایشگاه های خودرو، سیستم های مدیریتی و سیستم های اطلاع رسانی اتوماسیون، ارائه میزبانی فضای وب، فروش دامنه های اینترنتی، نرم افزار های بهداشتی درمانی، نرم افزار کلینیک ترک اعتیاد، برنامه های کاربردی و آموزشی را به عنوان محور اصلی فعالیتهای خود دنبال نموده است.

استمرار مطالعات کاربردی تیم طراحی شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا و همچنین توجه به تغییرات تکنولوژیکی روزافزون در مقوله علم تولید نرم افزار موجب گردیده است که نرم افزارهای تولیدی شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن در زمان عرضه خود، ارائه شوند.

توسعه مهندسی نرم افزار وانیا با رشد سريع تکنولوژى توليد نرم افزار ، شرکتى در حال رشد بوده و هم اکنون با ده ها نفر نيروى متخصص و با تحصیلات کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بصورت حضوری و مجازی در آن فعاليت دارند که عمده توان خود را بر محور توليد و ارائه خدمات پس از فروش محصولات متمرکز ساخته‌اند.

شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا همواره با تمرکز بر طراحی سیستم های کاربردی مورد نیاز مؤسسات و سازمانها، آنها را به استفاده از فناوری های جدیدتر برای ساده تر کردن و سرعت بخشیدن به کارشان ترغیب می کند. خطی کردن سرویس ها، تاکید بر آموزش، ایجاد تخصصهای ویژه در بخش سرمایه های انسانی برای هر صنعت و به دنبال آن، تمرکز بر صنعت محوری سیستم ها، از مهمترین فعالیتهایی بوده که به توسعه کار شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا کمک کرده ‌است.

اکنون شرکت توسعه مهندسی نرم افزار وانیا با بهره گیری از آخرین فناوری روز محصولات نسل سوم خود را با قابلیت فرایند محوری و استقرار تحت ویندوز معرفی کرده‌ است که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در محصولات حوزه فناوری اطلاعات کشور خواهد بود.

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم. در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.